Kuchyně

Kuchyně vyrábíme na míru z mnoha materiálů, přesně podle Vašich požadavků.

Zde si můžete přečíst o různých materiálech , které můžeme použít na Vaši kuchyňskou linku.
Ale mnohem více se dozvíte když si domluvíte nezávaznou schůzku v našem studiu, kde si můžete prohlédnout několik vystavených kuchyní a zeptat se na vše, co Vás zajímá.


Spotřebiče do kuchyně na míru, dřezy a baterie

-Dodáváme spotřebiče všech značek, pomůžeme Vám s výběrem a Vy si je můžete levněji koupit na internetu. Například
Miele,
Siemens,
AEG,
BOSCH.

-Poradíme s výběrem dřezu, baterie a drtiče všech značek.  
Teka,
Alveus ...


Korpusy

-Korpus (boky, police) vyrábíme z kvalitního lamina tl. 18mm . Na výběr desítky dekorů od firem Kronospan, Egger, Jaff holz, Pfleiderrer… Také dražší masivní laťovku nebo i jiný deskový materiál.

-Hrany jsou olepeny 1mm ABS hranou, lepidlem PUR.


Závěsy dvířek

-Panty používáme od rakouské firmy BLUM , mají doživotní záruku. Lze použít i jiné značky např. Hettich, Grass. Závěsy mohou být i s integrovaným tlumeným dovíráním, nebo pro bezúchytové otevírání dvířek, zatlačením na dvířka.


Výsuvy

Nejlevnější zásuvky Metabox, pro tlumené dovírání Evobox nebo Blum Antarobox.


Kuchyňská dvířka

LAMINO nejlevnější, ale dnes velmi kvalitní materiál na dvířka. Nemají prolisy, jsou to plochá, rovná dvířka s ABS hranou. My používáme nejmodernější lepidlo PUR, které je voděodolné a má minimální spáru. Bílé dekory lepíme bílým lepidlem.

MDF-fólie jsou s PVC folií, která je nalepena při vysokém tlaku na základní MDF dvířkovině. Možnost velkého výběru folií a různé druhy tvarů ploch i hran. Folie je odolná proti oděru a bezproblémově omyvatelná.

LAMINO-LESK THERMOPAL nebo od firmy Fundermax, hlubokým lesk a moderní vzhled.

MDF LAK s lesklým nebo matným provedením laku, s mnoha tvary , dražší materiál

-AKRYL JE PERFEKTNÍ materiál na vysoce lesklé  i matné plochy dvířek, dokonale rovná plocha a perfektní lesk za velmi výhodnou cenu !

MASIV dřevo jsou vyrobena ze 100% masivu. Možnost výběru z několika dřevin. Nepostradatelný materiál pro rustikální kuchyně na míru.


Úchytky

-Běžně máme na skladě mnoho typů úchytek a další je možno vybrat z katalogu. Dnes velmi oblíbené bezúchytkové otevírání dvířek řešíme různými způsoby.


Pracovní desky

Laminovaná DTD deska je nejčastěji prodávaná, z důvodu nižší ceny, je laminovaná postforming dřevotřísková deska. Výběr z asi 200 barev.

-Umělý kámen Max-top máme za přijatelné ceny. Max-top desky jsou akrylové (solid surface-stejný povrch jako Corian, Hi-macs, Staron) i quartzové.Také Technistone.

-Masivní pracovní desky používáme také často, jen jsou dražší náročnější na údržbu.

Kompaktní laminát je perfektní a moderní je materiál, velmi odolný, lze pod něj instalovat dřezy se spodní montáží.


Sokl

– Vyrobíme z lamina  jako korpus, nebo i “hliníku, nerezu". Spodní hrana soklu je opatřena plastovým těsněním které zabraňuje usazování nečistot pod skříňky a zatékání vody při mytí podlahy. Sokl může být různě vysoký (dle stavitelných nožiček) většinou 10cm nebo 15cm . Jsou-li nožičky kovové-okrasné, tak jsou skříňky bez soklu. Lze dolní skříňky pověsit přímo na zeď, bez soklových nožek.


Doporučené výšky pracovní plochy:


Doplňky

-Kuchyně na míru s jakoukoliv hloubkou, šířkou, výškou skříněk, dle domluvy a potřeby.

-Samotná dvířka různých rozměrů na panelákový špajz, LED osvětlení pod linku nebo do bezúchytových lišt na míru, osvětlovací rampy, výsuvné koše, drátěný program, různé poličky, obložení baru zezadu, obložení stěny…

-Sklo , vitráž či dřevěnou mřížku…

-Skříňky s roletkami, na vestavné lednice, hliníkové rámečky na dvířka. ..

-K NAPOJENÍ ODSAVAČE, když je díra ve zdi vzdálená, použijeme nízké plastové trubky, které jsou položeny na horních skříňkách a nejsou vidět (skryjí se věncovou lištou).