Kuchynské linky, SKŘÍNĚ A JINÝ NÁBYTEK, KVALITA ZA DOBROU CENU.

01
Návrh 3D kuchyně zdarma, s osobním přístupem
Sníte o kuchyni, která bude perfektně funkční a zároveň krásná? S námi je to hračka! Nabízíme vám návrh 3D kuchyně zdarma, a to s osobním přístupem našeho zkušeného designéra. Ten se s vámi sejde a probere všechny vaše požadavky a přání. Na základě vašich představ pak vytvoří 3D návrh, který vám umožní si kuchyni dokonale prohlédnout a případně provést úpravy. S námi získáte kuchyni, která je: Praktická a pohodlná. Esteticky krásná. Vyrobena z kvalitních materiálů. Přizpůsobena vašemu rozpočtu.
02
DODÁNÍ ZA 5 TÝDNŮ. Moderní materiály a bohaté zkušenosti OD ROKU 1998.
Místnost zdarma a rychle zaměříme a dodáme i s montáží a dopravou za 5 týdnů. Při výrobě kuchyní používáme veškeré dostupné moderní kvalitní materiály. Díky tomu si u nás vyberete kuchyň, která bude nejen krásná, ale i odolná a bude vám sloužit dlouhá léta. Těžíme z našich bohatých zkušeností s výrobou kuchyní od roku 1998. Za tu dobu jsme vyrobili mnoho kuchyní a spokojeni jsou s námi stovky klientů. Pro výrobu používáme veškeré dostupné moderní materiály. Kování Blum a další podle vašeho přání.
03
Profesionální přístup a 5ti letá záruka
Naše práce je profesionální a pečlivá. Kuchyň vám navrhneme do nejmenšího detailu a postaráme se o to, aby byla perfektně smontovaná a nainstalovaná. Na všechny naše kuchyně poskytujeme záruku 5 let. Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme s realizací vaší vysněné kuchyně. Kuchyně na míru - www.kuchynskelinky.cz

Zašlete nezávaznou poptávku

Obvykle odpovíme ještě v den odeslání. Můžete si domluvit schůzku nebo jen zaslat podklady pro 3D návrh a kalkulaci projektu zdarma.

Kuchyňské linky ve tvaru L s barovým posezením a kuchyňským ostrůvkem.
Reference kuchyně
Prohlédněte si galerii s ukázkou realizovaných kuchyní.
Prosklený skleník v obývacím pokoji.
Reference skříně
Prohlédněte si galerii s ukázkou několika nainstalovaných skříňí.

Kontakt

Kuchyně Beata - Terezy Novákové 1564, 53002 Pardubice
+ 420 774 741 005
info@kuchynskelinky.cz
Po - Pá: 13:00 - 18:00

O nás

Od roku 1998 jsme nábytek dováželi a následně od 2004 vše vyrábíme přímo v naší truhlárně. V Pardubickém studiu si můžete prohlédnout několik vystavených kuchyní a skříní. Zkušený designér navrhne nábytek podle Vašich představ,  na počkání vytvoří 3D návrh a zodpoví Vám veškeré dotazy k materiálům, ergonomii … vše trpělivě a s individuálním přístupem ke každé zakázce kuchyně, skříně, koupelnového nábytku TV stěny a dalších.